Газопостачання

vega-n-gas-supply

ТОВ «Вега-Н» — компанія, діяльність якої спрямована на забезпечення енергетичної ефективності підприємств, підвищення енергетичної незалежності об’єктів, зниження долі енергоресурсів в структурі собівартості продукції на підприємствах різних галузей промисловості.


 ЦІНИ НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ ТА УМОВИ ОПЛАТИ 

Орієнтовна ціна на постачання природного газу:
Природний газ + ПДВ 20% = 7 482,61 грн. за 1000 куб. м.

Однак, відповідно до ч.2 ст.12 Закону України «Про ринок природного газу», постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом.

Зважаючи на викладене, точна ціна на природний газ, спосіб та умови оплати за використаний природний газ , формується в залежності від обсягу придбання, умов оплати та встановлюється сторонами в Договорі для конкретного споживача.


 ДОКУМЕНТИ

Нижче подано бланки документів для оформлення договірних відносин
в частині постачання природного газу для нових споживачів:


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.

У випадку нереагування постачальника у встановлений строк на звернення або невідшкодування завданих збитків побутовий споживач має право звернутись до суду. У разі недосягнення між споживачем та постачальником згоди спірні питання вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством, у тому числі в судовому порядку.

 

Споживач може подати звернення/скаргу/претензію шляхом:

– Особисто передати до офісу Компанії (м. Харків,пр. Науки, буд 60, оф. 38-44)
Вiдповiдальна Особа - Титов Сергiй Анатолiйович, тел. 050-343-0776
з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00;

– Подання письмової заяви поштою на адресу: 
61022, м. Харків,пр. Науки, буд 60, оф. 38-44;

– Зв’язок за телефонами:
+38 (057) 717-66-42, +38 (057) 717-66-43;

– В електронному вигляді на електронну адресу:
vegankh04@gmail.com